KAPORTA GÖÇÜK HASARLARI


Bu tür hasarlar geleneksel tamir yöntemleriyle onarıldığında boyanın bozulmasına neden olur. Tekrar hasarlı bölgenin boyanması gerekir. Bu durum özelikle araç satılırken yapılan kontrollerde araçta hasar oluştuğu algısı yaratır. Aracın ikinci el değerinin düşmesine neden olur.
Bu hasarın onarımı uzun hem sureli tamirat süreçleri hem de yüksek maliyetler gerektirmektedir.

»»


ONARIM SÜREÇLERİ


Uzmanlık, deneyim ve özel teknik donanım gerektiren bu özel onarım hizmetimizden yararlanmak için Speedy servisinden randevu almanız gerekmektedir. (Şu anda sadece Maslak servisinde hizmet verilmektedir.)
»»


ÇATLAK CAM TAMİRİ


Çatlak cam tamiri ve oto cam tamiri bu konudaki en son teknolojik ekipmanı kullanan uzman ekibimiz aracın ön camındaki çatlak bölgeyi özel kimyasal maddeler ile işleyerek çatlağı %80-95 arası bir oranda yok etmektedir.
»»


DÖŞEME TAMİRİ ve SİGARA YANIĞI TAMİRİ


Aracınızın döşemesinde sigara yanığı, küçük yırtıklar vb unsurlar şeklinde hasarlar meydana gelebilir. Bu hasarı ortadan kaldırmak için hasarlı parçanın tamamen değişmesi gerekir. Bu sizin için hem ciddi maliyet hem de zaman kaybına neden olur. Speedy’ nin yeni başlattığı hizmetiyle Sigara yanığı ve döşeme de oluşan hasarları sizin için sorun olmaktan çıkarıyoruz.
»»


PLASTİK TAMPON GÖÇÜĞÜ TAMİRİ


Aracınızın ön ve arka tamponlarında oluşan göçük, çökük gibi hasarların aracınız üzerinde veya gerekli hallerde sökülerek boyaya gerek duymadan onarıyoruz.

Onarım Süreçleri:

• Uzmanlık, deneyim ve özel teknik donanım gerektiren bu özel onarım hizmetimizden yararlanmak için Speedy servisinden randevu almanız
»»


HİZMET NOKTALARIMIZ


Hizmet Noktalarımız Bu Hizmeti Alabileceğiniz Hizmet Noktalarımız
»»