DUDULLU SPEEDY AÇILIŞ KAMPANYASI
Fiyatlara KDV dahildir. Periyodik bakım, motor yağı, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi değişimi içermektedir. 2014 model yılı ve öncesi tüm marka ve modellerde geçerlidir. Periyodik bakım paketleri Avrupa Birliği
Fiyatlara KDV dahildir. Periyodik bakım, motor yağı, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi değişimi içermektedir. 2014 model yılı ve öncesi tüm marka ve modellerde geçerlidir. Periyodik bakım paketleri Avrupa Birliği otomobil sınıflandırmasına göre A, B, C, D, E şeklinde araç ebadına göre küçükten büyüğe doğru oluşturulmuştur. Kampanya süresince herhangi bir motor ve/veya şanzıman tipi ayırımı yapılmayacak, paket fiyatları tüm motor ve şanzıman tipleri için geçerli olacaktır.
Kullanılan yağ ve filtre Grat markadır.
Yağ sistemi temizliği sıvısı Grat markadır.
Hediye silecek lastiği ön veya arka olacak şekilde Grat markadır.
Gaz değişimlerinde kampanya dahilinde 500g’a kadar R134A gazı kullanılmaktadır. 1234YF gazı kampanya kapsamı dışındadır. Dezenfeksiyon için Berner ve muadili klima temizleme ürünleri kullanılmaktadır.
59TL’lik fiyat 2004-2012 model yılı aralığındaki Fiat Albea, Palio 1.3 Multijet’e ait ön fren balatası için geçerlidir. Balata MGA marka olup ürün ve fiyatlar araç marka-model bazında değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için servisimizden bilgi alınız. Bu kampanya 31 Temmuz 2017 tarihine kadar Speedy Dudullu’da geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Speedy marka, renk ve ebat değişikliği yapma hakkını saklı tutar.