Gizlilik Sözleşmesi | Speedy | En Yetkili Özel Servis
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

GİZLİLİK

Speedy Otomotiv A.Ş., kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde üçüncü kişilerin kullanımına sunmaz.

Speedy Otomotiv A.Ş., bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

  • Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek,
  • Elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek

Kişisel bilgilere, sadece yetkili Speedy Otomotiv A.Ş. personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Speedy Otomotiv A.Ş., kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.) siteyi iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Söz konusu kullanım anonimleştirme esasına dayalı olarak gerçekleştirilir ve kişisel verilerin ihlaline yol açacak herhangi bir davranış içermez. Bu bilgiler, hiçbir şekilde üçüncü kişilere açıklanmaz. Ancak, yasal zorunluluk nedeniyle ve/veya kesinleşmiş mahkeme kararı ile talep edilmesi karşısında işbu Gizlilik Bölümündeki bilgiler yalnızca ilgililerle paylaşılabilecktir.

Speedy Otomotiv A.Ş., uygulamada bulunan bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Speedy Otomotiv A.Ş.’nin Gizlilik İlkeleri’ne uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik politikalarını değerlendirmeniz gerekmektedir.

Call Now ButtonHemen Ara
TEKLİF AL
close slider
Mekanik Onarım durumlarında şase bilgisi gereklidir.